52 3554249 601 637 024

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Biegaławet -

Nasi specjaliści

Uzyskaliśmy tytuły specjalizacyjne z różnych dziedzin weterynarii. Ukończyliśmy studia specjalistyczne poparte zdaniem egzaminu państwowego przed komisją składającą się z profesorów, doktorów i specjalistów z różnych uczelni branżowych i po odbyciu kilkumiesięcznego stażu na jednej z uczelni w Polsce.

Prowadzimy praktykę w Inowrocławiu, przy ul. Wojska.Polskiego 17. Dogodna lokalizacja i długie godziny otwarcia pozwalają ograniczyć zdenerwowanie pacjentów podczas oczekiwania na wizytę i zabiegi.


lek. wet. Anna Biegała

lekarz weterynarii Anna Biegała, Biegaławet Inowrocław

w roku 2006 uzyskała tytuł

specjalisty chorób psów i kotów


Ukończyła studia w Olsztynie. Odbyła staż w Klinice Weterynaryjnej w Poznaniu i pracowała w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej w Olsztynie. Po ukończeniu dodatkowych studiów uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.

Zajmuje się dermatologią, zaburzeniami hormonalnymi, neurologią, urologią, okulistyką, kardiologią, parazytologią, rozrodem, profilaktyką, chorobami zakaźnymi, chorobami układu pkarmowego, trzustki, wątroby i geriatrią.


lek.wet. Tomasz Biegała

lekarz weterynarii Tomasz Biegała, Biegaławet Inowrocław

w roku 2004 uzyskał tytuł

specjalisty chirurgii weterynaryjnej


Po ukończeniu studiów weterynaryjnych w Lublinie prowadził działalność naukową w macierzystej uczelni, którą kontynuował w oddziale bydgoskim Instytutu Weterynaryjnego w Puławach. W tym samym okresie stworzył pierwszą w Inowrocławiu lecznicę zajmującą się tylko małymi zwierzętami, specjalistycznie wyposażoną w USG, RTG, DKG, lancetron, laser, aparat do badania morfologicznego i biochemicznego.

Dziś lek. wet. Tomasz Biegała jest specjalistą  chirurgiem i ortopedą. Wykonuje zespolenia kostne,  gwoździowanie, rekonstrukcje więzadeł  krzyżowych, chirurgiczne leczenie dysplazji,  chirurgiczne usuwanie nowotworów, kamieni z dróg  moczowych i inne zabiegi chirurgiczne.